Slatinné lázně Třeboň

Třeboňský vodní svět - vnitřní bazény (Lázeňský dům Aurora)

Plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou, jež na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic. Vedle plaveckého bazénu je i dětské brouzdaliště. Vodní svět nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná. Parní lázeň pro relaxaci a uvolnění stresu, nachází se v prostorách plaveckého bazénu.

Lázně Aurora bazén

 

Třeboňský vodní svět - venkovní bazény (Lázeňský dům Aurora)

Venkovní bazénový komplex o rozloze cca 8 300 m² je rozdělen do několika zón tak, aby potěšil všechny věkové kategorie. Vodní plochy zahrnují vířivku, dvouúrovňový relaxační bazén s mnoha vodními atrakcemi, kondiční plavecký bazén a bazén pro děti. Dále jsou součástí areálu odpočinkové zóny s lázeňským charakterem, rodičovská klidová zóna, hřiště na pétanque, kolonáda a restaurace s občerstvením přímo v areálu.

Saunový svět (Lázeňský dům Aurora)

To pravé pro milovníky saunování. Pět typů saun, vnitřní a venkovní ochlazovací bazén, zážitkové a očistné sprchy, ledové studny či Kneippův chodník a spousta příjemných míst pro relaxaci v odpočívárnách. Pro zájemce zahrnuje komplex také privátní zónu se samostatným přístupem, kde vedle saun nechybí prostorná vířivka. Přijměte také pozvání na saunové ceremoniály a peelingy.

 

Fyziocentrum (Lázeňský dům Aurora)

Součástí wellnesscentra v Auroře je také fyziocentrum s moderními masérnami vybavenými nejnovějšími technologiemi. Zde můžete absolvovat pohybovou terapii, ošetření pokožky, speciální rituály a wellness masáže. Nabídku naleznete zde.

 

Fitness (Lázeňský dům Aurora)

Fitness centrum je vedené školeným instruktorem. Na ploše 130 m2 se nachází posilovací stroje Filip Sport, Lifestep, Lifecycle, Crosstrainer Kettler. Při cvičení můžete sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV. K prodeji je zde i dostatečný sortiment nápojů.

CENÍK WELLNESSCENTRA

 

Tenisová hala, venkovní tenisový kurt, squash či bowling (Lázeňský dům Berta)

Možnost rezervace kurtu na recepci Lázeňského domu Berta na tel.: 384 754 111, rezervace bowlingových drah zde.
 

Pro milovníky dobrého jídla jsou v třeboňských lázních k dispozici restaurace Adéla, Pizza restaurant Top-Spin v Lázeňském domě Berta, či restaurace Harmonie a Bowling Bar v Lázeňském domě Aurora. Třeboňské lázně také doporučují návštěvu restaurace Beseda na třeboňském náměstí.

Třeboňské lázně dále provozují kino Světozor také na třeboňské náměstí, vlastním kinosálem pak disponuje i Lázeňský dům Aurora. 

Více na www.laznetrebon.cz

 

Lázeňský dům Berta se nachází v těsné blížkosti centra Třeboně, 20 minut klidné chůze od našeho penzionu. Lázeňský dům Aurora pak 2 km od penzionu U Čápa v Třeboni, je to příjemná projížďka na kole :-)

Penzion Třeboň U Čápa - rodinné a levné ubytování Třeboň

 

 

 

 

+420 721 947 621

 

 

penzionucapa@centrum.cz

Pod Kopečkem 526/II

379 01 Třeboň

mapa - trasa kudy k nám

IČO: 102 93 183

DIČ: CZ5710090738

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout