Cyklistické stezky

Cyklostezka Okolo Třeboně

Cyklostezka Okolo Třeboně

Cyklostezka měří celkem 39 km. V průběhu celé stezky vás provede 22 zastávek s informačními tabulemi. Stezka vás provede okruhem kolem Třeboňských rybníků a lesů, východně od Třeboně.

Pamětí Vitorazska

Historicko-naučná cyklistická stezka Pamětí Vitorazska je jedním z dílů volné trilogie vyprávění o historii života v česko-rakouském pohraničí. Trasa měří 89 km v jednom směru, na turisty čeká celkem 29 zastávek.

Cyklostezka Greenway - Rožmberské dědictví

Greenways Praha Vídeň je síť stezek a tras pro cyklisty, pěší, jezdce na koních či vodáky. Třeboňskem prochází červená stezka, takzvaná Greenway Rožmberského dědictví.

Naučná stezka Veselské pískovny

Naučná stezka Veselské pískovny je 7 km dlouhý okruh vybavený 14 informačními tabulemi, které jsou rozmístěny na březích dvou jezer. Tabule seznamují s historií krajiny a okolních obcí a hlavně s přírodou v oblasti štěrkových jezer. Informace na tabulích jsou v českém, německém a anglickém jazyce.

Chlumecké rybníky

Chlum U Třeboně - Staňkovský rybník - Texas - Kouty - Žíteč - Lutová - Podsedek - Vizír - Koštěnický potok - Purkrabský rybník - Staňkov

Pamětí Novohradska

Poznávací okruh dlouhý 54 km spojuje 19 zastávek s panely informujícími o vážné, i té méně vážné historiijednotlivých míst. Trasa vede z 90% po zpevněných komunikacích s asfaltovým povrchem. V některých částech je asfalt nekvalitní a tyto úseky jsou vhodné pouze pro horská a trekingová kola

Jsme na FACEBOOKU

Sledujte nás na FACEBOOKU a nepřijdete o žádnou novinku z Třeboně!

Virtuální prohlídka penzionu

Připravili jsme pro Vás virtuální prohlídky penzionu. Během pár minut si můžete projít celé ubytování.více

Pronájem chaty

Pronájem chaty nedaleko Třeboně. Přijeďte na Třeboňsko a užijte si dovolenou na chatě uprostřed jihočeských lesů.

VOLNÉ TERMÍNY

více
Ubytování Třeboň - levné ubytování v TřeboniPenzion Třeboň U ČápaUbytování Třeboň - penzion U Čápa

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout