Hrady a zámky v okolí

České Budějovice

České Budějovice jsou statutárním městem Jihočeského kraje, najdete jej přesně 25 km od penzionu U Čápa. Navštívit zde můžete městské divadlo, obchody a histrické památky nebo sportovní zápasy.

více

Zámek Emy Destinové - Stráž nad Nežárkou

Zámeček pěvky Emy Destinové se nachází ve Stráži na Nežárkou, 12 km od penzionu U Čápa, ve směru na Jindřichův Hradec. V zámku můžete vidět největší expozici Emy Destinnové nebo bohatý koncertní program špičkových umělců z celého světa.

více

Trhové Sviny (16 km od penzionu)

Osada Sviny vznikla v polovině 13. století při cestě z Vitorazska do nitra Čech. Ve městě se nachází knihovna, kino a malý koncertní sál. Každý rok se zde koná festival pod názvem Valdauf, na počest svinenského rodáka Karla Valdaufa.

více

Borovany (18 km od penzionu)

Město Borovany leží 18 kilometrů od penzionu U Čápa. Každý rok se již tradičně konají Borovanské slavnosti Borůvkobraní. Jižní stranu náměstí uzavírá areál bývalého augustiniánského kláštera.

více

Jemčina (11 km od penzionu)

Lovecký zámeček Jemčina se nachází ve vesnici Jemčina, části obce Hatín, nedaleko Novosedel nad Nežárkou. Evženovo Údolí a rybník Velká Holná.

více

Zbytky hradu zvaného Fugelhaus (Vogelhaus - Klec)

Fogelhaus - Flughaus a nebo také Fuglhaus leží 1,5 km od obce Klec v těsné blízkosti stejnojmenného rybníka. Hrádek se nachází na kraji lesa u samoty.

více

Penzion Třeboň U Čápa - rodinné a levné ubytování Třeboň

 

 

 

 

+420 721 947 621

 

 

penzionucapa@centrum.cz

Pod Kopečkem 526/II

379 01 Třeboň

mapa - trasa kudy k nám

IČO: 102 93 183

DIČ: CZ5710090738

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout